Kommenteeri

Head pakkumised aprillis!

Lp. Niidustuudio külastajad,

Talv näitab väsimuse märke ning kevade hõngu on aina tugevamalt tunda. Seetõttu on meil teile aprilli kuus ka mitmeid eripakkumisi.
Lumi on sulanud ning muru juba enamus kohtades kogub jõudu ja muutub aina rohelisemaks. Seetõttu on õige aeg mõelda muruniitmisele ja seda loomulikult Husqvarna Automower robotniidukiga. Aprillis pakume kõikidele Automoweri ostjatele masina paigaldust tasuta. Pakkumine ei sisalda paigaldustarvikuid nagu kaabel, klambrid jne. Täpse pakkumise saamiseks võtke meiega ühendust, mõõdame ära teie krundi, teeme pakkumise ja paigaldame masina.
Aprillis pakume võimalust soetada vajalik niidumasin soodsa järelmaksuga, nimelt koostöös LHV Järelmkasuga pakume teile esimesed kuus kuud järelmaksu ilma intressita! Sissemakse algab meil 0 eurost ning perioodi saate valida kuni 48 kuuni. Pakkumine kehtib kõikidele tavahinnaga muruniidukitele, murutraktoritele ja raideritele.
Kevade hakul on aias vaja teha erinevaid saagimistöid ning kobestada peenramaal pinnast. Ka selleks puhuks on meil teile häid uudiseid, pakume mootorsaage Husqvarna 435 II ja 445 II soodsate kampaaniahindadega. Samuti on hea pakkumine Husqvarna mullafreesil TF334. Okste lõikamiseks pakume Husqvarna käsi oksasaage 15% soodustusega.

Kõikide meie eripakkumistega saate tutvuda www.niidustuudio.ee/eripakkumised

Kohtumiseni kaupluses!

Lisa kommentaar

Email again: