Automower® Connect

Maksa kolmes osas: 99.67 €, 99.67 €, 99.66 €.

299.00 

Kaup kohapeal olemas. Tarne 1-5 tööpäeva.

Tootekood: 5866623-12 Kategooriad: ,

Automower® Connect: saadaval App Stores ja Google Play poes. Annab teile võimaluse kontrollida oma Husqvarna Automower®-it igal ajal ja igas kohas. Peale programmi installeerimist, on võimalik seadistada robotniiduki niidukõrgust, saata ta niitma, parkida ning muuta muid erinevaid seadistusi. Lisaks saate te jälgida oma niiduki täpset asukohta läbi oma nutitelefoni ükskõik kus maailma otsas. GPS koordinaatide ning veateadete jälgimine on lisaks võimalik ka lühisõnumite teel kasutajatel, kes ei oma nutitelefoni. Standarvarustuses X seeria mudelitel 450X, 430X ja 315X. Mudelitele 310, 315, 420 ja 440 saadaval lisavarustusena. Kümme aastat tasuta ühenduvust: Husqvarna tasub alates aktiveerimise päevast teie seadme Automower® ja Automower® Connecti mobiilse ühenduse kulu.

Niidustuudio e-poest ostu sooritades saad valida alljärgnevate tarneviiside vahel, kuidas tellitud kaup Sinuni jõuab. Alates 35€ ostust on transport kas pakiautomaati või kulleriga TASUTA.
​​
​​– Tulen ise järgi – selle valiku puhul ootame Sind tellimuse kinnituse järgselt Niidustuudio OÜ kauplusesse Viljandi maantee 16b Tallinn. Võtame Sinuga tellimuse sooritamise järgselt ise ühendust ja lepime kokku Sulle sobiva aja oma kaubale järele tulemiseks.
​​
​​– Transport pakiautomaati – lase tellitud kaup saata endale sobivasse lähimasse Omniva või Smartposti pakiautomaati. Tarneaeg sõltub Omnivast või Smartpostist, ent on üldjuhul 1-3 tööpäeva. Valides pakiautomaati saatmise lisandub Sinu tellimusele ühekordne transporditasu 4,80€. Palun aga arvesta, et pakiautomaati ei saa kahjuks tellida suuremõõdulisi kaupu nagu näiteks trimmerid, rohulõikurid, muruniidukid, murutraktorid, raiderid, robotniidukid.
​​
​​– Transport kulleriga – kõige mugavam teenus – tellitud kauba toob Omniva kuller Sinupoolt määratud aadressile otse kohale. Kullertranspordi puhul lisandub Sinu tellimuse summale ühekordne transporditasu 9,90€. Tarneaeg 1-2 tööpäeva.
​​
​​Juhul, kui mõnel põhjusel tekib tellimusel transpordiga viivitus, võtame Sinuga koheselt ühendust. Nädalavahetustel ja riiklikel pühadel tellimuste saatmist ei toimu. Küsimuste korral võta meiega ühendust.