-13%
Husqvarna Automower® 430X NERA
Husqvarna Automower® 430X NERA
Husqvarna Automower® 430X NERA
Husqvarna Automower® 430X NERA
Husqvarna Automower® 430X NERA

Husqvarna Automower® 430X NERA

3,299.00 

Hea varustusastmega suure jõudlusega robotniiduk efektiivseks murulõikuseks nõudlikele kuni 3200 m² murupindadele. Niiduk saab edukalt hakkama ka kuni 50% kallakute niitmisega.

Kaup kohapeal olemas. Tarne 1-5 tööpäeva.

Maksimaalne niidetev ala (±20): 3200 m²
Niidetav ala tunnis: 130 m²
Sellele robotniidukile saab eratarbija juurde osta lisagarantii!
0.00 
Järelmaks Järelmaks alates 103.26 € kuus. Tutvu järelmaksu võimalustega →
Tootekood: 9705352-11 Kategooria: Silt:

Husqvarna Automower® 430X NERA robotniiduk on täiustatud robotniiduk kuni 3200 m² suuruste keerukate murupindade niitmiseks. Rakenduse Automower® Connect ja Husqvarna EPOS™ komplekti abil*, mis on saadaval lisatarvikuna, saab muuta robotniiduki piirdekaablivabaks. Disain on viidud esteetilise täiuslikkuseni ning lisaks veel mitmeid nutikaid funktsioone, nagu takistuste vältimine, kuni 50% nõlvade niitmine ja GPS-iga navigeerimine. Niitmise kohandamiseks saate luua oma nutitelefonist Automower® Zone Controli abiga erinevaid tööpiirkondi ja ajutisi mitteniidetavaid alasid.

*Vajalik on teostada enne paigaldust kohustuslik aiakontroll, et veenduda Husqvarna EPOS probleemivaba toimimine kavandataval niidualal.

Piirdekaablivaba paigaldus

Automower® NERA sari, mis ühildub Husqvarna EPOS™ komplektiga, pakub teile suuremat vabadust muruhoolduse teostamiseks, luues füüsiliste kaablite asemel virtuaalsed piirid satelliidipõhise tehnoloogia abil. EI SISALDU KOMPLEKTIS!

Automower® lisatarvikuteport

Automower® NERA seeria niidukitel on lisatarvikuport, mis võimaldab niiduki külge ühendada lisatarvikuid, mis pakuvad lisafunktsioone ja -tehnoloogiat. Nagu Husqvarna EPOS™ moodul, mis võimaldab juhtmevaba paigaldust.

Automower® Connect rakendus

Täielik kontroll robotniiduki üle Husqvarna Automower® Connect rakendusega oma nutitelefonist. Saate oma Husqvarna robotniidukit hallata ja jälgida, vabastades teid niitmisest, kuid saavutades sellegipoolest esmaklassilise niidetud muru. Muutke oma muruhooldus Automower® Connectiga võimalikult muretuks. Sõltuvalt mudelist on saadaval mobiilside, Wi-Fi ja Bluetooth-ühendus.

*Bluetooth®-ühenduvus pakub kuni 30 meetrit leviala. Wi-Fi-ühendus tagab levi kõikjal maailmas, samal ajal kui niiduk on ühendatud Wi-Fi-ga. Mobiilside pakub levi kõikjal maailmas ja sisaldab 10-aastast mobiilse andmeside lepingut*.
*Kaasasolev Automower® Connecti 10-aastane leping kehtib ainult juhul, kui kolmas osapool pakub piirkonnas piisavat mobiililevi.

Automower® Zone Control

Automower® Zone Control võimaldab teil rakenduse Automower® Connect kaudu luua töö- ja mitteniidetavaid alasid. Looge kindlaksmääratud tööalad erineva niitmiskõrguse ja ajakavaga või niitmist mitte vajavad tsoonid, et vältida nendel aladel niitmist. Tulemuseks on suurem täpsus, suurem kontroll ja täiuslik lõige.

Ülivaikne töö Husqvarna Automower® 430X NERA

Uudse konstruktsiooniga rattamootorid teevad robotniiduki liikumise eriti vaikseks. Suurepärane müratundlikes piirkondades ning öisel niitmisel.

Objektide tuvastamine ja vältimine

Sisseehitatud tehnoloogia aitab niidukil objekte tuvastada ja vältida kokkupõrget. Tuvastamisrežiim vähendab kiirust ja muudab kokkupõrked pehmemaks ning vältimisrežiim paneb niiduk eemale pöörama ja kokkupõrkeid vältima.

GPS süsteem

Tänu sisseehitatud GPS süsteemile kaardistab niiduk aia ning korrigeerib oma niitmismustrit vastavalt vajadusele, tagamaks parima niidutulemuse.

Elektriline kõrguse reguleerimine

Elektriline niidukõrguse reguleerimine teeb niidukõrguse reguleerimise kiireks ja mugavaks.

Süsteemne koridori niitmine

Niiduk muudab vastavalt koridori laiusele niitmissüsteemi.

Murukasvu sensor

Niiduk kohandab oma tööaega vastavalt murukasvule, see tähendab seda, et kiirel kasvuperioodil niidab niiduk maksimaalsel võimsusel. Kuiva ja päikesepaistelise ilmaga vähendab niiduk võimsust ning niidab harvem.

Kasutajasuhtlus

Kõik Automower® Connect rakendusega varustatud robotniidukid on võimalik ühendada ka Amazon Alexa ja Google Home süsteemiga. Lihtsalt esita häälkäsklus oma nutikõlarile ja masin kuuletub. Võimaldab kasutada lihtsamaid käsklusi nagu start, stop ja park. Lisaks võimalus küsida hetkelist staatust masina kohta.

Spiraalniitmine

Niitmissüsteem, mis aitab siluda niitmise ebatasasused. Tunnetades kohta, kus muru on kõrgem, lülitub masin automaatselt spiraalniitmisele ning niidab nii kaua, kui muru on ühtlane.

Varguse vastane kaitse/ PIN kood

Võimalik seadistada erinevaid turvatasemeid. Kui niiduk tõstetakse üles, siis käivitub alarm, mida on võimalik deaktiveerida ainult unikaalse PIN koodi abil.

Nutikad ühendused IFTTT abil

Integreerige Automower® veelgi enam oma nutikoduga, kasutades seda IFTTT-aplettides. Looge ühendus mõne nutika ühendusega rakenduses Automower® Connect või looge isegi oma lahendus IFTTT-ga. Võib-olla soovite, et teie niiduk pargiks, kui teie lapsed koolist koju tulevad või kui ilmateade näitab tugevat vihma? Või panna see tööle sünkroonselt ilmaga? IFTTT (“If This, then That”) on tasuta ja hõlpsasti kasutatav.

Automower® Access

Uus ja lihtsustatud pöördnupu ja suure eraldusvõimega ekraaniga kasutajaliides, mis võimaldab niidukit kergesti seadistada. Ikoonidel põhinev menüü.

Husqvarna AIM tehnoloogia (Automower® Intelligent Mapping)

Husqvarna AIM-tehnoloogia kasutab teie robotniiduki sisseehitatud GPS-i ja sensoreid, et luua niiduala virtuaalne kaart, mis omakorda võimaldab luua mitmeid nutikaid Automower® funktsioone. Rakenduses Automower® Connect on nähtav niiduala virtuaalne kaart kui ka piirde- ja juhtkaablid. AIM-tehnoloogia abil saate rakenduse abil luua erineva lõikekõrguse ja ajakavaga tööalasid või tsoonide kuhu ei soovi kuhu robotniiduk ei läheks. Automower®-it saab jälgida ka reaalajas Automower® Connecti kaudu.

Aku

Keskmine laadimisaeg
40 min
Keskmine niitmise aeg ühe laadimisega
145 min
Voolutarve lõikamise ajal
19 W

Võimekus

Tööpiirkonna suurus
3200 m² ±20%
Laadimise süsteem
Automaatne
Maksimaalne kallak tööpiirkonnas
50%/ 27 °

Lõikekorpus

Lõikesüsteem
3 vabalt pöörlevat lõiketera
Lõikelaius
24 cm
Lõikekõrgus, min–max
20-60 mm

Mõõdud

Toote mõõtmed, PxLxK
75x54x28 cm

Varustus

Klahvistik
Pöördratas, displei ja staatuse LED
Infopaneel
Värviline displei TFT 2,8” QVGA
Taimer
Jah
Alarm
Jah
PIN kood
Jah
Juhtmevaba ühendus
Bluetooth®, Wi-Fi, Mobiilne
Tarkvara värskendus
FOTA
SMS sõnum
Ei
GPS põhine vargajälitus
Jah
Tõsteandur
Jah
Kallutusandur
Jah
Radar
Jah
Käepideme tüüp
Integreeritud
Lisaterad
6 tk
Piirdekaabel
0 m
Klambrid
0 tk

Müra ja heli

Mõõdetud müratase
55 dB(A)

Niidustuudio e-poest ostu sooritades saad valida alljärgnevate tarneviiside vahel, kuidas tellitud kaup Sinuni jõuab. Alates 35€ ostust on transport kas pakiautomaati või kulleriga TASUTA.
​​
​​– Tulen ise järgi – selle valiku puhul ootame Sind tellimuse kinnituse järgselt Niidustuudio OÜ kauplusesse Viljandi maantee 16b Tallinn. Võtame Sinuga tellimuse sooritamise järgselt ise ühendust ja lepime kokku Sulle sobiva aja oma kaubale järele tulemiseks.
​​
​​– Transport pakiautomaati – lase tellitud kaup saata endale sobivasse lähimasse Omniva või Smartposti pakiautomaati. Tarneaeg sõltub Omnivast või Smartpostist, ent on üldjuhul 1-3 tööpäeva. Valides pakiautomaati saatmise lisandub Sinu tellimusele ühekordne transporditasu 4,80€. Palun aga arvesta, et pakiautomaati ei saa kahjuks tellida suuremõõdulisi kaupu nagu näiteks trimmerid, rohulõikurid, muruniidukid, murutraktorid, raiderid, robotniidukid.
​​
​​– Transport kulleriga – kõige mugavam teenus – tellitud kauba toob Omniva kuller Sinupoolt määratud aadressile otse kohale. Kullertranspordi puhul lisandub Sinu tellimuse summale ühekordne transporditasu 9,90€. Tarneaeg 1-2 tööpäeva.
​​
​​Juhul, kui mõnel põhjusel tekib tellimusel transpordiga viivitus, võtame Sinuga koheselt ühendust. Nädalavahetustel ja riiklikel pühadel tellimuste saatmist ei toimu. Küsimuste korral võta meiega ühendust.

Seadista ja jälgi robotniidukit oma nutiseadmes

Sulle võib meeldida ka…

  • Husqvarna 440 II

    Husqvarna 440 II

    Võimsus: 1.8 kW Kubatuur: 40,9cm3
    539.00