Husqvarna Automower® 105

949.00 

Kompaktne 3- rattaga robotniiduk efektiivseks niitmiseks avatud, väiksematele kuni 600 m², murupindadele.

Kaup laost otsas. Võta meiega ühendust lisainfo saamiseks.

Laost otsas

Järelmaks Järelmaks alates 29.70 € kuus. Tutvu järelmaksu võimalustega →
Tootekood: 9676454-11 Kategooria:

Kompaktne 3- rattaga robotniiduk efektiivseks niitmiseks avatud väiksematele kuni 600 m² murupindadele. Robotniiduk saab edukalt hakkama ka 25% kallakutel. Lihtne kasutada ja vastavalt oma vajadusele seadistada. Polaarvalge niiduki korpus on saadaval lisavarustusena.

Kompaktne ja kerge

Mõõtmetelt väike ja kaalult kerge robotniiduk toimetab edukalt väiksemate mõõtmetega aedades. Lihtne hoiustada tänu oma väikestele mõõtudele.

Juhtkaabel

Juhtkaabel aitab niidukil leida kiireima tee laadimisjaama, ning laadimisjaamast välja. Juhtkaabel vähendab otsimisele kuluvat aega eriti keerulisema kujuga aedades.

Eemalt alustamine x2

Niidukit on võimalik seadistada alustama niitmist teatud kaugusel laadimisjaamast. Mida suurem on niidetava ala, seda olulisem on, kui niidukil on rohkem eemalt alustamise punkte.

Mugav kõrguse reguleerimine

Niidukõrguse seadistamine toimub käepäraselt suurest nupust keerates. Niidukõrgused on näidatud sendimeetrites.

Tuleb toime kuni 25% kallakutel

Suured, sügava mustriga kummikattega rattad, tagavad suurepärase haarduvuse ka libedal pinnal. Kompaktne 3- rattaga robotniiduk suudab tegutseda kuni 25% kallakutel.

Suurepärane niitmistulemus

Automower® niidab juhusliku mustri järgi, saavutades nii ilusa vaibasarnase tulemuse. Žiletiteri meenutavad terad lõikavad igast suunast, murulibled jäävad lühemad, mis omakorda tähendab paremat väetist ja samblavaba muru. Robotniiduki terasid tuleks vahetada vähemalt korra kuus.

Ilmastikukindel kompaktne 3- rattaga robotniiduk

Automower® on ilmastikukindel ja võib väljas olla ööpäevaringselt. Loodud vastu pidama probleemideta ka karmis Põhjamaa kliimas. Juhul kui ööpäevane keskmine temperatuur langeb alla -3 kraadi, istub robotniiduk laadimisjaamas ja ootab paremat ilma.

Varguse vastane kaitse/ PIN kood

Võimalik seadistada erinevaid turvatasemeid. Kui niiduk tõstetakse üles, siis käivitub alarm, mida on võimalik deaktiveerida ainult unikaalse PIN koodi abil. Samuti aktiveerub alarm juhtudel kui robotniiduk ilma väljalülitamata oma niidualast välja viia. Juhul kui vajutada suurt STOP-nuppu ning 15 sek. jooksul PIN koodi ei sisesta, hakkab alarm tööle. Alarm aktiveerub ka pinkoodi valesti sisestades. Vajutades PIN koodi kolm korda valesti, lülitub sisse aeglukk, mis blokeerib masina sõrmistiku.

Tõstmis-ja kallutusandurid

Tänu sisseehitatud tõstmis- ja kallutusanduritele, maapinnalt ülestõstmisel või ümberminekul lülitub lõiketera mootor automaatselt välja. Lisaks pöörlevad lõiketerad välisservast kaugel.

Aku

Keskmine laadimisaeg
50 min
Keskmine niitmise aeg ühe laadimisega
65 min
Keskmine energiakulu maksimaalsel kasutamisel
5 kWh
Voolutarve lõikamise ajal
20 W

Võimekus

Tööpiirkonna suurus
600 m² ±20%
Laadimise süsteem
Automaatne
Maksimaalne kallak tööpiirkonnas
14 °

Lõikekorpus

Lõikesüsteem
3 vabalt pöörlevat lõiketera
Lõikelaius
17 cm
Lõikekõrgus, min–max
20-50 mm

Mõõdud

Toote mõõtmed, PxLxK
55x39x25 cm

Varustus

Klahvistik
15 klahvi
Infopaneel
LCD ekraan seadete menüüga
Taimer
Jah
Alarm
Jah
PIN kood
Jah
Paigaldus lukustus
Jah
Aja lukustus
Jah
SMS sõnum
Ei
GPS põhine vargajälitus
Ei
Tõsteandur
Jah
Kallutusandur
Jah
Ultraheliandur
Ei
Käepideme tüüp
Integreeritud
Lisaterad
9 tk
Piirdekaabel
0 m
Klambrid
0 tk

Müra ja heli

Tagatud müratase
61 dB(A)

Niidustuudio e-poest ostu sooritades saad valida alljärgnevate tarneviiside vahel, kuidas tellitud kaup Sinuni jõuab. Alates 35€ ostust on transport kas pakiautomaati või kulleriga TASUTA.
​​
​​– Tulen ise järgi – selle valiku puhul ootame Sind tellimuse kinnituse järgselt Niidustuudio OÜ kauplusesse Viljandi maantee 16b Tallinn. Võtame Sinuga tellimuse sooritamise järgselt ise ühendust ja lepime kokku Sulle sobiva aja oma kaubale järele tulemiseks.
​​
​​– Transport pakiautomaati – lase tellitud kaup saata endale sobivasse lähimasse Omniva või Smartposti pakiautomaati. Tarneaeg sõltub Omnivast või Smartpostist, ent on üldjuhul 1-3 tööpäeva. Valides pakiautomaati saatmise lisandub Sinu tellimusele ühekordne transporditasu 4,80€. Palun aga arvesta, et pakiautomaati ei saa kahjuks tellida suuremõõdulisi kaupu nagu näiteks trimmerid, rohulõikurid, muruniidukid, murutraktorid, raiderid, robotniidukid.
​​
​​– Transport kulleriga – kõige mugavam teenus – tellitud kauba toob Omniva kuller Sinupoolt määratud aadressile otse kohale. Kullertranspordi puhul lisandub Sinu tellimuse summale ühekordne transporditasu 9,90€. Tarneaeg 1-2 tööpäeva.
​​
​​Juhul, kui mõnel põhjusel tekib tellimusel transpordiga viivitus, võtame Sinuga koheselt ühendust. Nädalavahetustel ja riiklikel pühadel tellimuste saatmist ei toimu. Küsimuste korral võta meiega ühendust.

Seadista ja jälgi robotniidukit oma nutiseadmes

Sulle võib meeldida ka…