Husqvarna Viking Hclass 100Q õmblusmasin

399.00 

Kaup laost otsas. Võta meiega ühendust lisainfo saamiseks.

Laost otsas

Järelmaks Järelmaks alates 12.49 € kuus. Tutvu järelmaksu võimalustega →
Tootekood: HClass100q Kategooria:

Õmblusmasinal HClass100Q-l on 20 õmbluspistet koos lapitehnika pistete, tavaõmbluste ja dekoratiivpistetega, pluss kaks ühe-etapilist nööpauku. Piste pikkus ja laius on kohe paigas automaatselt. Piste seadistusi on lihtne ka kiire muuta vastavalt tehnikale ja materjalile. Käepärane FIX funktsioon koheselt peatab õmblemise ja teeb õmblussõlme niitide mittehargnemiseks ning dekoratiivpistete lõpetamiseks. Kompuuterõmblusmasin funktsioonidega mis säästavad aega ja teevad õmblemise lihtsaks. Piste laiuse reguleeringud kuni 7mm. Reguleeritav pressjala surve võimaldab sul õmmelda kõiki riidetüüpe ja annab ilusa tulemuse. Reguleeritav niidipinge on vajalik eriniitidega ja spetsiaalseid tehnikaid õmmeldes. Kompaktne ja väiksem ainult 7kg – ideaalne kaasavõtmiseks ja õmblustundideks. Start/Stop nupp ilma jalapedaalita õmblemiseks. Õmblemise lõppkiiruse piiraja aitab paremini kontrollida õmblusprotsessi. Nõela Stopp üleval/all määrab ära nõela asendi tööd peatades – aplikatsioonide õmblemine, täppisõmblemine, nurkades pööramine. Ekstra tõstega pressjala kõrgus ja pakse materjale on mugavam pressjala alla viia. Nõelasilma niidistaja teeb nõela niidistamise nüüd lihtsaks. Riidesöötja hammastiku allalaskmise kang teeb lihtsaks tööprotsessid nagu kohtkinnituse, vabakäe tepingud, nööbi etteõmblemine.

 

  • 20 õmbluspistet koos lapitehnika pistete, tavaõmbluste ja dekoratiivpistetega
  • Kaks ühe-etapilist nööpauku
  • Piste laiuse reguleeringud kuni 7mm
  • Reguleeritav pressjala surve
  • Reguleeritav niidipinge
  • Start/Stop nupp ilma jalapedaalita õmblemiseks
  • Õmblemise lõppkiiruse piiraja
  • Nõela Stopp üleval/all nupp
  • Nõelasilma niidistaja
  • Riidesöötja hammastiku allalaskmise kang, teeb lihtsaks tööprotsessid nagu kohtkinnituse, vabakäe tepingud, nööbi etteõmblemine.

 

Niidustuudio e-poest ostu sooritades saad valida alljärgnevate tarneviiside vahel, kuidas tellitud kaup Sinuni jõuab. Alates 125€ ostust on transport kas pakiautomaati või kulleriga TASUTA.
​​
​​– Tulen ise järgi – selle valiku puhul ootame Sind tellimuse kinnituse järgselt Niidustuudio OÜ kauplusesse Viljandi maantee 16b Tallinn. Võtame Sinuga tellimuse sooritamise järgselt ise ühendust ja lepime kokku Sulle sobiva aja oma kaubale järele tulemiseks.
​​
​​– Transport pakiautomaati – lase tellitud kaup saata endale sobivasse lähimasse Omniva pakiautomaati. Tarneaeg sõltub Omnivast, ent on üldjuhul 1-3 tööpäeva. Valides pakiautomaati saatmise lisandub Sinu tellimusele ühekordne transporditasu 4,80€. Palun aga arvesta, et pakiautomaati ei saa kahjuks tellida suuremõõdulisi kaupu nagu näiteks trimmerid, rohulõikurid, muruniidukid, murutraktorid, raiderid, robotniidukid.
​​
​​– Transport kulleriga – kõige mugavam teenus – tellitud kauba toob Omniva kuller Sinupoolt määratud aadressile otse kohele. Kullertranspordi puhul lisandub Sinu tellimuse summale ühekordne transporditasu 9,90€. Tarneaeg 1-2 tööpäeva.
​​
​​Juhul, kui mõnel põhjusel tekib tellimusel transpordiga viivitus, võtame Sinuga koheselt ühendust. Nädalavahetustel ja riiklikel pühadel tellimuste saatmist ei toimu. Küsimuste korral võta meiega ühendust.