Stiga BioMaster 2200 oksapurustaja

179.00 

Stiga BioMaster 2200 oksapurustaja – aitab peenestada lillevarsi, oksi, juuri, aga ka puu- ja köögiviljade koorimisjääke!

Kaup kohapeal olemas. Tarne 1-5 tööpäeva.

Võimsus: 2200 W
Järelmaks Järelmaks alates 5.60 € kuus. Tutvu järelmaksu võimalustega →
Tootekood: 290000222/ST1 Kategooriad: , Silt:

Stiga BioMaster 2200 oksapurustaja – aitab peenestada lillevarsi, oksi, juuri, aga ka puu- ja köögiviljade koorimisjääke

Aia hooldamisel tekib paratamatult taimevarsi, juuri  ja oksi. Mida nendega teha või kuhu need panna? Tiheasustusega linnapiirkondades on see paras peavalu, sest prügikonteineris võtavad varred ja oksad palju ruumi ning lehti ja oksi asulatingimustes põletada üldjuhul ei tohi. Tülikatest aiajäätmetest aitab lihtsamalt ja keskkonnasäästlikumalt vabaneda biopurustaja. Purustatud materjali saab koduaias komposteerida või ruumi säästvalt utiliseerida.

Elektriline STIGA biopurustaja BIOMASTER 2200 sobib väiksemate või keskmise suuruste aedadega majapidamistesse. Aiajäätmete purustamist teostab pöörlev plaat, kuhu sarnaselt köögikombainile on kinnitatud lõikenoad, mis purustavad kuni 4 cm läbimõõduga varre- ja oksamaterjali.  Selle mudeli puhul tasub tähele panna, et lõikeseade ei purusta tugevaid kuivanud oksi. Seade sobib rohkem värskete peenemate põõsaokste, noorte puukasvude, mitmesuguste taimevarte, -lehtede ja -juurte purustamiseks, samuti ka puu- ja juurviljade koorimisjääke.  Biopurustaja kompaktne suurus ja kaks tagaratast muudavad masina kasutamise ja transportimise lihtsaks. Kaasas on 50-liitrine kott purustamisjäätmete kogumiseks.

Biopurustaja kasutamine on muudetud ülimalt kasutajasõbralikuks: torka juhe seina, käivita nupust mootor ning lükka oks selleks ette nähtud avausest sisse. Seade sikutab purustatava materjali vaevata läbi. BioMaster 2200-l ei ole tagurpidikäiku. Turvakaalutlustel piiritleb seadme sisestusava mõõt maksimaalse oksa diameetri. Nii välditakse liiga jämeda materjali purustamise soovist tingitud seadme ülekoormamist. Samuti tagatakse kasutaja ohutus: 4 cm läbimõõduga avausest pole ka parima tahtmise korral võimalik oma näppe lõiketeradeni küünitada. Kuna purustatavad oksad kipuvad harulised olema, siis oleks mõttekas käeulatuses hoida oksakääre, et takistavad harud eelnevalt eemaldada.

Enne tööga alustamist veenduge, et seade on kindlalt paigaldatud tasasele maapinnale ning töökoha ümbrus oleks segavatest esemetest puhas. Töötamisel kasutage kindlasti töökindaid ja kaitseprille. Elektrimootoriga seadmete korral kasutage vaid välitingimustesse sobivat piisava ristlõikega kummikattega toitekaablit, mis on ühendatud rikkevoolukaitse lülitiga varustatud pistikupesasse. Ummistuste eemaldamiseks tuleb mootor seisata ning eemalda ka toitekaabel kontaktist.

Võimsus (W)2200
PurustamineLõiketerad, 2 tk
Max. lõikediameeter (mm)40
KogumiskottJah
Kaal (kg)11.3
TagasikäikEi

Niidustuudio e-poest ostu sooritades saad valida alljärgnevate tarneviiside vahel, kuidas tellitud kaup Sinuni jõuab. Alates 35€ ostust on transport kas pakiautomaati või kulleriga TASUTA.
​​
​​– Tulen ise järgi – selle valiku puhul ootame Sind tellimuse kinnituse järgselt Niidustuudio OÜ kauplusesse Viljandi maantee 16b Tallinn. Võtame Sinuga tellimuse sooritamise järgselt ise ühendust ja lepime kokku Sulle sobiva aja oma kaubale järele tulemiseks.
​​
​​– Transport pakiautomaati – lase tellitud kaup saata endale sobivasse lähimasse Omniva või Smartposti pakiautomaati. Tarneaeg sõltub Omnivast või Smartpostist, ent on üldjuhul 1-3 tööpäeva. Valides pakiautomaati saatmise lisandub Sinu tellimusele ühekordne transporditasu 4,80€. Palun aga arvesta, et pakiautomaati ei saa kahjuks tellida suuremõõdulisi kaupu nagu näiteks trimmerid, rohulõikurid, muruniidukid, murutraktorid, raiderid, robotniidukid.
​​
​​– Transport kulleriga – kõige mugavam teenus – tellitud kauba toob Omniva kuller Sinupoolt määratud aadressile otse kohale. Kullertranspordi puhul lisandub Sinu tellimuse summale ühekordne transporditasu 9,90€. Tarneaeg 1-2 tööpäeva.
​​
​​Juhul, kui mõnel põhjusel tekib tellimusel transpordiga viivitus, võtame Sinuga koheselt ühendust. Nädalavahetustel ja riiklikel pühadel tellimuste saatmist ei toimu. Küsimuste korral võta meiega ühendust.