Stiga BioSilent 2500 oksapurustaja

289.00 

Stiga BioSilent 2500 oksapurustaja on elektriline oksapurustaja, mis on usaldusväärne ja vaikne liitlane aia koristamisel ja hooldamisel.

Kaup kohapeal olemas. Tarne 1-5 tööpäeva.

Võimsus: 2500 W
Järelmaks Järelmaks alates 9.05 € kuus. Tutvu järelmaksu võimalustega →
Tootekood: 290001252/14 Kategooriad: , Silt:

Stiga BioSilent 2500 oksapurustaja – purustab kiiresti puude ja põõsaste hoolduse käigus tekkinud oksamaterjali.

Majapidamistes, kus on marjapõõsaid, ilu- ja viljapuid tekib paratamatult puude hoolduslõikusel rohkesti oksi. Mida jämedate okstega teha või kuhu need panna? Okste utiliseerimine tiheasustusega linnapiirkondades on paras peavalu, sest prügikonteineris võtavad oksad palju ruumi ning lehti ja oksi asulatingimustes põletada üldjuhul ei tohi. Tülikatest okstest aitab lihtsamalt ja keskkonnasäästlikumalt vabaneda oksapurustaja. Purustatud materjalist tekib kasulik oksapuru ehk multš, mida on võimalik kompostida, kasutada koduaias peenarde või põõsa-aluste pindade katmisel vältimaks neis kohtades umbrohu kasvamist, rajada selle materjali abil teeradu või siis lihtsalt ruumi säästvalt utiliseerida.

Elektriline STIGA oksapurustaja BIOSILENT 2500 on usaldusväärne ja vaikne liitlane aia koristamisel ja hooldamisel. Elektriline oksapurustaja sobib just väiksemate või keskmise suuruste aedadega majapidamistesse. Masinal on 8-hambaline pöörlev lõikehammasratas, mis oma reguleeritava hakkimisfunktsiooniga purustab kuni 4 cm läbimõõduga oksi. Oksapurustaja kompaktne suurus ja kaks tagaratast muudavad masina kasutamise ja transportimise lihtsaks. Plastkast mahutab kuni 60 liitrit purustatud materjali.

Oksapurustaja kasutamine on muudetud ülimalt kasutajasõbralikuks: torka juhe seina, käivita nupust mootor ning lükka oks selleks ette nähtud avausest sisse. Seade sikutab purustatava materjali vaevata läbi. BioSilent 2500 on ka nupp tagurpidikäigu rakendamiseks. Viimane on väga käepärane juhul, kui purustatav oks on seadme lootusetult ummistanud. Tagurpidikäigu abil saab probleemi kiirelt kõrvaldada. Turvakaalutlustel piiritleb seadme sisestusava mõõt maksimaalse oksa diameetri. Nii välditakse liiga jämeda materjali purustamise soovist tingitud seadme ülekoormamist. Samuti tagatakse kasutaja ohutus: 4 cm läbimõõduga avausest pole ka parima tahtmise korral võimalik oma näppe lõiketeradeni küünitada. Kuna purustatavad oksad kipuvad harulised olema, siis oleks mõttekas käeulatuses hoida oksakääre, et takistavad harud eelnevalt eemaldada.

Enne tööga alustamist veenduge, et seade on kindlalt paigaldatud tasasele maapinnale ning töökoha ümbrus oleks segavatest esemetest puhas. Töötamisel kasutage kindlasti töökindaid ja kaitseprille. Elektrimootoriga seadmete korral kasutage vaid välitingimustesse sobivat piisava ristlõikega kummikattega toitekaablit, mis on ühendatud rikkevoolukaitse lülitiga varustatud pistikupesasse. Ummistuste eemaldamiseks tuleb mootor seisata ning eemalda ka toitekaabel kontaktist.

Võimsus (W)2500
PurustamineROLLER, 8 freesiga
Max. lõikediameeter (mm)40
KogumiskottJah
Kaal (kg)27.4
TagasikäikJah

Niidustuudio e-poest ostu sooritades saad valida alljärgnevate tarneviiside vahel, kuidas tellitud kaup Sinuni jõuab. Alates 35€ ostust on transport kas pakiautomaati või kulleriga TASUTA.
​​
​​– Tulen ise järgi – selle valiku puhul ootame Sind tellimuse kinnituse järgselt Niidustuudio OÜ kauplusesse Viljandi maantee 16b Tallinn. Võtame Sinuga tellimuse sooritamise järgselt ise ühendust ja lepime kokku Sulle sobiva aja oma kaubale järele tulemiseks.
​​
​​– Transport pakiautomaati – lase tellitud kaup saata endale sobivasse lähimasse Omniva või Smartposti pakiautomaati. Tarneaeg sõltub Omnivast või Smartpostist, ent on üldjuhul 1-3 tööpäeva. Valides pakiautomaati saatmise lisandub Sinu tellimusele ühekordne transporditasu 4,80€. Palun aga arvesta, et pakiautomaati ei saa kahjuks tellida suuremõõdulisi kaupu nagu näiteks trimmerid, rohulõikurid, muruniidukid, murutraktorid, raiderid, robotniidukid.
​​
​​– Transport kulleriga – kõige mugavam teenus – tellitud kauba toob Omniva kuller Sinupoolt määratud aadressile otse kohale. Kullertranspordi puhul lisandub Sinu tellimuse summale ühekordne transporditasu 9,90€. Tarneaeg 1-2 tööpäeva.
​​
​​Juhul, kui mõnel põhjusel tekib tellimusel transpordiga viivitus, võtame Sinuga koheselt ühendust. Nädalavahetustel ja riiklikel pühadel tellimuste saatmist ei toimu. Küsimuste korral võta meiega ühendust.