Robotniidukid

Näitan kõiki 11 tulemust

Husqvarna Automower robotniiduk on masin, mille tõelist headust on raske mõista enne, kui pole ise proovinud. Nautinud seda muretut mugavust, mida robotniidukid oma omanikele pakkuda suudavad. Husqvarna robotniiduk on Sinu töökas ja usaldusväärne abiline. Ta niidab nii päeval kui öösel, nii vihma kui päikesega. Tagab igapäevaselt ideaalselt niidetud muru ning jätab Sulle rohkem aega muude tegevuste jaoks.

Husqvarna Automowerite valik on väga lai, sellest leiab masina nii 600m2 suurusele krundile kui ka 5000m2 niitmiseks mõeldud masina. Ning masinate arv ühel krundil ei ole piiratud! Robotniidukid on kasutusel nii koduhoovides, lasteaedades, koolides, parkides ja ka näiteks golfiväljakutel, kus kasutatakse uusimat kaablivaba tehnoloogiat.Samuti on väga lai erinevate lisatarvikute valik, alates laadimisjaama kattest, erinevatest teradest kuni korpuse kleebisteni, et muuta oma robot muruniiduk omapärasemaks.

Robotmuruniidukid on aasta-aastalt muutunud aina populaarsemaks ning täna ei ole enam Eestimaal kohta, kus neid ei kohtaks. Kuid millest võiks alustada robotniiduki valikul? Alljärgnevalt oleme lahti kirjutanud enamlevinud küsimused, millele meie kliendid on vastuseid otsinud robotmuruniiduki otsinguil.

Millest alustada robot muruniiduki valikul?

Kõige esimene muruniiduk roboti valiku kriteerium on teie niiduala suurus. Kui teil on näiteks niidetava ala suurus 1200m2, siis tuleb sellise pinna peale tööle panna vähemalt 1200m2 alale mõeldud robot muruniitja. Meie valikust on parim robotniiduk sellisele alale Husqvarna 415X. Suuremale alale mõeldud robotniiduki võib väiksemale alale alati panna, kuid vastupidi mitte.

Mis marki robot niiduk valida?

Täna on turul väga palju erinevaid robot muruniidukeid. Meie valikus on põhiliselt Husqvarna mururobot ning põhjus on selles, et Husqvarnal on väga lai mudelite valik ning nende hulgast leiame alati kliendile sobiva. Meie soovitus on valida tuntud tootja masin, millele on saada ka robotniiduki hooldus. Kui te ostate tundmatu tootja odava robotniiduki, siis võite hätta jääda kõige lihtsamate probleemide korral, näiteks kui on vaja uut akut.

Miks valida just Husqvarna Automower mitte mõni muu robotniiduk?

Husqvarna on robot muruniidukeid arendanud juba peaaegu 30 aastat. Selle ajaga on jõutud tänaseks juba 4. põlvkonna masinateni. Husqvarna robotniiduki suurim eelis on see, et kasutatakse juhtkaablit, mida mööda saab robotniiduki juhtida läbi kitsaste käikude ning juhtkaablit pidi on masinal lühim maa koju tulla. Husqvarna robot muruniiduki eelis on ka see, et kasutatakse niitmiseks lendterasid, mis on vaiksed ja ohutud.

Kas paigaldada robotniiduk ise või tellida robotniiduki paigaldus?

Väikeste ja lihtsate kruntide puhul, 600-1000m2, võib paigalduse töö kindlasti ise ette võtta, kuid suuremate ja keerukamate muruplatside korral soovitame pigem tellida robotniiduki kaabli paigaldus. Husqvarna robotniiduki paigalduse eelis on see, et me paigaldame spetsiaalse masinaga elektrikaabli maa sisse. Nii jääb piirdekaabel välise mõju eest paremini kaitstuks ning oht robotniiduki kaablit vigastada on väiksem.

Ise paigaldades on kõige mugavam kasutada robotniiduki paigalduskomplekti. See sisaldab kõike vajalikku, mida robotmuruniidukite paigaldusel vaja läheb ning neid on saada erinevates suurustes, erineva hulga kaabliga. Komplektis sisaldub piirdekaabel, kaabli ühendusklemmid ning maavaiad kaabli kinnitamiseks maa külge.

Kasutatud robotniiduk – kas julgeb ja on mõistlik osta?

Robotmuruniidukite buum kestab juba aastaid ning tänu sellele on tekkinud robotmuruniidukitele ka mõistlik järelturg. Kas müüa robotniiduk, mis on teid aastaid hästi teeninud? Kui soovite uuemat ja vingemate funktsioonidega robotniidukit, siis kindlasti! Kasutatud robotniidukit ostes soovitame osta tuntud tootja robot muruniiduk, lasta see kindlasti pädevas hooldustöökojas üle vaadata, vajalikud kuluosad ära vahetada, siis on kindel, et masin ka korralikult töötab.

Mis juhtub, kui teen robotniiduki piirdekaabli katki?

Kui aia ümberkujundamise käigus juhtute labidaga robotniiduki piirdekaabli katki tegema, siis jääb masin seisma ning annab teile veateate, et piirdekaabli signaal puudub. Kaabliotsija on siin abiks – selle abil saate üles leida katkestuse koha. Kaabli otsija ühendatakse piirdekaabliga, lastakse sinna signaal sisse ning vastava otsimispliiatsiga mööda kaablit liikudes saate leida koha, kus on katkestuse koht ja signaal ära kaob. Kui te ise kaablikatkestust otsida ei soovi, siis saate selle tellida näiteks oma robotniiduki müüjalt või paigaldajalt.

Mis vahe on Husqvarna X-line robotniidukil ja tavalisel?

Husqvarna X-line robotniidukid sisaldavad juba tehasest internetimoodulit, mille abil saate oma robot muruniiduki ühendada nutitelefoniga. Tehasest on peal GPS-moodul, mis aitab Husqvarna Automower-il aru saada, kus ta juba niitnud on ja kus mitte. Samuti on välimus edevam – LED tuled, kummist ääris korpuse eesosas ja oranžid tagarattad. See kõik teeb X-line robotniidukist nutikama ja efektiivsema masina võrreldes tavamudeliga.

Kas Husqvarna robotniidukitele ka soodustust pakutakse?

Husqvarna teeb igal kevadel kevadkampaania, mille raames on husqvarna robotniiduk soodus. Kui teil on soov osta robotniiduk ja meil ei ole parasjagu käimas aktiivset kampaaniat, siis küsige meilt pakkumist ning üldjuhul saame kindlasti kaubale. Robotniiduki müük on oluline osa meie ärist, seega üritame olla paindlikud ning teile vastu tulla, et jõuda mõlemaid pooli rahuldava lahenduseni.

Kust leida infot, kuidas robotniidukit seadistada või seadistusi muuta?

Kui te tellite meilt robotniiduki paigalduse, siis teeme me töö lõppedes kliendile koolituse, kuidas Automowerit käsitseda. Samuti on masinaga kaasas väga põhjalik eestikeelne kasutusjuhend, kus on kõik lahti seletatud ning ka pildid juures.

Lisaks eelnevale leiate Niidustuudio Youtube kanalist video kasutusjuhendid, kuidas masina menüüs surfata ja erinevaid seadistusi muuta.

Automower Connect ühendamine

Niidukõrguse muutmine 300-seeria robotniidukil

Niidukõrguse muutmine ja turvalisuse sätted X-line mudelitel ja 400-seeria robotniidukitel.

Paigaldusseadete muutmine

Üldiste seadete muutmine

Taimeri muutmine

Teadete vaatamine ja ilmataimeri seadistamine

Robotniiduki terade vahetus