Murutraktorid

Näitan 1–12 tulemust 35-st

Töö saab tehtud kõigis oludes. Tänu laiale lisatarvikute valikule pakuvad Husqvarna murutraktorid suurepärast kasutatavust ning on sinu aias aastaringselt võimas partner. See sobib ideaalselt suuremahuliseks muruhoolduseks ja erinevateks aiatöödeks.

Murutraktor on hea abimees suurema aiaga majaomanikule.

Nii Stiga, Husqvarna kui John Deere murutraktoritele on võimalik paigaldada mitmeid erinevaid lisatarvikuid, enimlevinud on järelkäru, lumesahk, koguja, sweeper ja mururull. Murutraktoriga saab teha palju rohkem kui ainult niita. Paigaldades lumesaha ja lumeketid, saab murutraktoriga väga eduliselt lund lükata. Murutraktori järelkäru abil kannatab vedada pea kõike, mida kodumajapidamises vedada vaja, puid, mulda, kive ja lehti. Juhul kui olete ostnud omale külgväljaviskega murutraktori, kuid tuleb vajadus muru kokku koguda, saab lisatarvikuna juurde osta koguja või koguja/pühkija (sweeper). Esimesel juhul kinnitatakse kogumiskast spetsialsete kronsteinidega murutraktori tagumise raami külga ning väljaviske avast tuuakse plasttoru kogumiskorvi. Sweeper on murutraktori haakesse käiv seade, mis harjade abil kogub kõik murupinnal olevad murujäägid või lehed kogumiskorvi, see masin sobibki pigem lehtede kogumiseks.  Husqvarna murutraktorid ja Stiga murutraktorid jäävad üldjoontes niidulaiusesse 97-108cm, John Deere murutraktorid on natuke suuremad, niidulaius jääb vahemikku 107-122cm.

Husqvarna ja Stiga valikus on olemas ka kogujaga murutraktorid. Kogujaga murutraktor kogub lõigatud murumassi kokku, külgväljaviskega murutraktor jätab muru maha. Husqvarna, Stiga ja John Deere murutraktorid on kõik hüdrostaatilise käigukastiga, manuaalkastiga murutraktor on turult peaaegu kadunud. Hüdrokastiga murutraktori eeliseks on see, et sõidukiiruse muutmine on sujuv, see tõstab töökiirust, kuna manuaalkastiga murutraktori puhul peab masina seisma pidurdama enne kui saab järgmise sõidukiiruse valida.

Millist murutraktorit osta?

Kõik oleneb niidetava ala suurusest, kui iganädalaselt on vaja niita 1000-2000 ruutmeetrist ala, siis sobib kogujaga murutraktor väga hästi, kui aga niidetav ala on suurem, või niidetakse harvem kui korra nädalas, võiks valida külgväljaviskega murutraktorite vahel, sest murutraktorite kogumiskastide suurused jäävad 260-310L vahele, ning need täituvad kiiresti. Samuti peab kuhugi selle niidetud murumassi maha kallutama, ehk siis, tuleb aianurka tekitada kompostiala, sest kevadel kasvab muru väga kiiresti.

Murutraktori hooldus

Niidustuudio teenuste hulka kuulub ka  murutraktori hooldus ja murutraktori remont, mida pakume oma kaupluse juures olevas töökojas, samuti on müügil  murutraktorite varuosad ja murutraktorite lisatarvikud. Kohe on laost võtta murutraktori rihmad, murutraktori terapukk ja terad, samuti saab meilt osta murutraktori õhufiltri, õlifiltri ja kütusefiltri, pakume nii originaalvaruosi kui ka b-kategooria varuosi..