NIIDUSTUUDIO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

Kasuta ostu eest tasumisel just NIIDUSTUUDIO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!

Järelmaksuga tasumisel valige e-poe kassas makseviisiks NIIDUSTUUDIO järelmaks ning teid suunatakse edasi maksemoodulisse. Maksmisel valige endale sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage leping mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

Niidustuudio järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Antud makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Niidustuudio järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

Niidustuudio järelmaksu tavatingimused on järgmised:

  • Aastane intress 11,90%
  • Esimesed 6 kuud intress 0%
  • Lepingutasu alates 0 eurost
  • Sissemakse alates 0 eurost
  • Periood kuni 4 aastat

Niidustuudio järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. Niidustuudio järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1059-eurose laenusumma puhul 24 kuuks fikseeritud intressiga 13.90% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 38.14%, kuumakse suurus 60.72 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1458.28 eurot. Järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.

Inbank Slice 3

Nagu kaardimakse, aga paindlikum!

Tasu ostu eest kolmes võrdses osas. See ei ole krediit ja see on Sulle tasuta. Esimene makse alles kuu aja pärast.

Kui valid tasumiseks Inbank Slice 3-e, jagame sinu ostusumma 3 osaks. Seejärel saadame sulle info ostu ja maksekuupäevadega e-mailile. Iga Inbank Slice’i osamakse arve edastame Sulle e-mailile 10 päeva enne maksetähtaega ning tasuda saad pangaülekandega Inbanki kontole.
Makseviiside valikule kohalduvad Inbanki Inbank makseviiside üldtingimused.

 

ESTO 3 makseviis on innovatiivne lahendus, mis võimaldab ostu kinnitada ja tasuda mugavalt ning kiirelt – kolmes võrdses osas, ilma lisatasudeta!

 Vali e-poe kassas oma ostude eest tasumiseks ülimalt populaarne ESTO 3-osaline makseviis!

ESTO 3 aitab jagada ostusumma kuni 3-ks võrdseks osaks.

  • Ühtegi lisatasu ei lisandu.
  • Lihtsalt kolm võrdses osas makset, kolme kuu jooksul.
  • Esimene makse on alles järgmise kuu 15. kuupäeval.

 

ESTO 3 makseviisi pakub ja haldab ESTO AS.

MIS ON ESTO?

ESTO on finantsteenuseid pakkuv ettevõte, mille algusaeg ulatub aastasse 2016. Bränd sai alguse vajadusest uue generatsiooni makselahenduste järele, mis oleksid sobilikud nii lõpptarbijale kui ka müüjale. Täna pakub ESTO kõige suuremat valikut erinevaid makselahendusi Baltikumis ning ESTO partnervõrgustikku kuulub üle 2600 koostööpartneri ja kaupluse ning üle 300 000 kliendi.

Tutvu tingimustega siin: www.esto.ee