Head Niidustuudio sõbrad,

6. veebruaril algas järjekordne Husqvarna talvekampaania, mis kestab kuni 31. märtsini. Nagu ikka, nii ka seekord, on fookuses talvised tööriistad – mootorsaed, võsalõikajad, kandetraksid ja kaitseriided.

Mootorsaagidest on seekord soodushinnaga pakkumises Husqvarna 435 II mudel, mille soodushind on 399€. Lisaks on eripakkumine Husqvarna 545 Mark II ja 545G Mark II mootorsaagidele – ostes sae ning sellega koos Technical kiivri, saad kingitusena kaasa kiivri lambi, mis kinnitub mugavalt kiivrile ning teeb hämaras toimetamise mugavamaks.

Võsalõikuritest on pakkumises need kõige-kõigemad, Husqvarna 555Fx ja 555FxT. Ülivõimas, FxT mudel käepidemesoojendusega ning supermugavate Balance XT kandetraksidega võsalõikur on suurepärane kaaslane liinialuse puhastamisel. Kiivri ja lambi kampaaniapakkumine kehtib ka Husqvarna 555Fx ja 555FxT võsalõikuritele.

Kui sul on juba kettsaag kodus olemas, kuid ei julge sellega tööd teha, sest kardad jalga lõigata, siis nüüd on paras aeg soetada Husqvarna Technical robust või Technical Extreme kaitseriided! Need on mugavad, turvalised ja nägusad kaitseriided, mis kaitsevad sind metsatööl. Mõlema seeria kaitseriietele kehtib 20% allahindlus. Kasuta kindlasti supersoodsat võimalust!

Seekord oleme kampaaniasse lisanud ka Husqvarna Balance XT kandetraksid. Need on turu parimad kandetraksid, mis jaotavad võsalõikuri raskuse ühtlaselt kogu kehale ega lase sul väsida. Traksidel on kuni märtsi lõpuni 25% soodustus.

Kõikide Talvekampaania pakkumiste ning teiste Niidustuudio heade pakkumistega saad lähemalt tutvuda siin: https://niidustuudio.ee/eripakkumised/

 

Nägudeni!