Head Niidustuudio sõbrad,

24. jaanuaril algas järjekordne Husqvarna talvekampaania, mis kestab kuni 15. märtsini. Nagu ikka, nii ka seekord, on fookuses talvised tööriistad – mootorsaed, võsalõikajad ja kaitseriietus.

Mootorsaagidest on seekord soodushinnaga pakkumises 2 mudelit – Husqvarna 445 II ja Husqvarna 545G Mark II. Esimene neist mõeldud kodusesse majapidamisse küttepuude tegemiseks ning teine siis juba profisaag, millega kannatab igapäevast tööd teha.

Võsalõikuritest on pakkumises see kõige-kõigem, Husqvarna 555FxT. Ülivõimas, käepidemesoojendusega ning supermugavate Balance XT kandetraksidega võsalõikur on suurepärane kaaslane liinialuse puhastamisel.

Kui sul on juba kettsaag kodus olemas, kuid ei julge sellega tööd teha, sest kardad jalga lõigata, siis nüüd on paras aeg soetada Husqvarna Technical robust kaitsepüksid! Need on mugavad, turvalised ja nägusad turvapüksid, mis kaitsevad sind metsatööl. Koos pükstega saad kaasa ka Husqvarna tööriistavöö Flexi kombi komplekti, mis on hea viis oma haarats, mõõdulint ning esmaabipakk mugavalt metsa kaasa võtta.

Kõikide Talvekampaania pakkumiste ning teiste Niidustuudio heade pakkumistega saad lähemalt tutvuda siin: https://niidustuudio.ee/eripakkumised/

 

Nägudeni!