Husqvarna kevadkampaania 2020

Kirjutas 23. aprill 2020 Kampaania

Head Niidustuudio kliendid!

Suur rõõm on teatada, et alanud on iga-aastane Husqvarna kevadkampaania. Ka sel aastal on erinevaid häid pakkumisi igas niitmisega seotud valdkonnas – soodsaid trimmereid ja muruniidukeid, murutraktoreid ja raidereid ning loomulikult Husqvarna Automower robotniidukeid.

Robotniidukite valikust leiab endale sobiliku iga aiaomanik. Et masin korrektselt töötaks küsi meilt ka soodsat paigalduse pakkumist. Sellest kevadest alates saate oma robotniidukile juurde osta 3 aastat meelerahu – Husqvarna Care lisagarantii. Lisainfot saad küsida meilt nii kauplusest, meili teel ja ka otse kodulehelt.

Kevadkampaanias pöörame sel aastal suurt rõhku akutoodetele. Iga aastaga leiavad akuga tööriistad aina enam ostjaid ning on oma arengus teinud tõsise arenguhüppe. Akutööriistu võib julgelt võrrelda bensiinimootoriga masinatega nii oma jõudluse kui võimsuse poolest, kuid eeliseks on kasutuslihtsus, kergem kaal ning puuduvad heitgaasid. Suur valik erinevaid Husqvarna akutööriistu leiad meie e-poest ja kauplusest.

Tutvuge kõikide meie eripakkumistega aadressil https://niidustuudio.ee/eripakkumised/ ning tehke oma ost mugavalt e-poest. Alates 150€ on kõikide toodete tarne üle Eesti tasuta!

Kohtumiseni!