Firmast

Niidustuudio OÜ

Niidustuudio alustas oma tegevust 2004 aastal. Meie põhitegevuseks Husqvarna®, Jonsered®, McCulloch®, Gardena®, Klippo® ja John Deere® kaubamärki kandvate aia- ja metsatööriistade müük, hooldus ning remont. Meie klientideks on nii eraisikud kui ka firmad, kellele pakume kvaliteetset ja personaalset teenindust.

Meie tootevalikusse kuuluvad murutrimmerid, rohulõikurid, muruniidukid, murutraktorid ja raiderid. Samuti pakume Husqvarna Automower® robotniidukeid, mis on viimastel aastatel muutunud Eesti majaomanike hulgas aina populaarsemaks. Käesolevaks hetkeks saab meie kaudu soetada omale ka Husqvarna Viking õmblusmasinaid, mis peaks olema iga koduperenaise kohustuslik kodune abimees.

Oleme väga palju panustanud oma meeskonna arengusse. Meie meeskonna moodustavad spetsialistid, kes on aia- ja metsatehnika müügi ja hooldusega tegelenud üle 10 aasta ning me suudame leida kliendi jaoks alati parima lahenduse, olgu see siis müügi või masina remondi vallas.  Meie Viljandi mnt. 16b asuvas kaupluses ootab Teid sõbralik ja abivalmis meeskond ja e-poes saate ostud sooritada kiirelt ja mugavalt.