Niidustuudio OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb peamiselt Husqvarna®, Jonsered®, McCulloch®, Gardena®, Klippo® ja John Deere® kaubamärki kandvate aia- ning metsatööriistade müügi, hoolduse ning remondiga. Meie meeskonna moodustavad spetsialistid, kes on aia- ja metsatehnika müügi ja hooldusega tegelenud üle 10 aasta ning me suudame leida kliendi jaoks alati parima lahenduse, olgu see siis müügi või masina remondi vallas. Võimalusel remondime ja hooldame ka muid kaubamärke kandvaid masinaid.
Meie eesmärk on olla paindlik koostööpartner oma klientidele ning pakkuda neile parimat ostu- ja teeninduskogemust aia- ja metsatehnika ning õmblusmasinate vallas.

Meie tootevalikusse kuuluvad murutrimmerid, rohulõikurid, muruniidukid, murutraktorid ja ka raiderid. Samuti pakume Husqvarna Automower® robotniidukeid, mis on viimastel aastatel muutunud Eesti majaomanike hulgas aina populaarsemaks. Käesolevaks hetkeks saab meie kaudu soetada omale ka Husqvarna Viking õmblusmasinaid, mis peaks olema iga koduperenaise kohustuslik kodune abimees.